Piedāvājums  "2 pāri kompresijas getru R2V2 SS19  pa 35EUR" attiecas uz Stirnu Buka sacensību dalībniekiem sacensību dienā, sacensību vietā.

Piedāvājums ir spēkā, kamēr prece ir noliktavā,  piedāvājuma ir dažādu izmēru un krāsu R2V2 kompresijas getras. Iegādātie divi pāri var būt dažādu izmēru un dažādu krāsu.

Pirms iegādes getras iespējams izmēģināt: izmēgināšanai piedāvājam getras no mūsu testu getru klāsta. Ja vēlaties izmēģināt getras, aicinām ierasties laikus, jo testa pāru skaits ir ierobežots, pirms jums rindā uz uzvilkšanu var būt vēl kāds testētājs un pirmā getru uzvilkšanas reize prasa vismaz dažas minūtes. Getras iespējams uzvilkt tikai sausās kājās. Lietus laikā testi ar uzvilkšanu āra apstākļos var būt apgrūtināti.

Ja vēlaties iegādāties getras kādam klāt neesošam draugam vai ģimenes loceklim, iesakām jau laikus pēc kājas ikra  (resnākās vietas) apkārtmēra  centimetros noteikt vajadzīgo getras izmēru:

  • T1 - 30-34cm
  • T2 - 34-38cm
  • T3 - 38-42cm
  • T4 - 42-46cm

Kompresijas getras ir paredzētas pieaugšiem cilvēkiem, tās nav bērnu aksesuārs. Pirms iegādāties kompresijas getras bērnam/pusaudzim, aicinām konsultēties ar bērna treneri par getru nepieciešamību.

R2V2 SS19 getras ir  Compressport populārākās getras ar līdz šim plaši pazīstamo klasisko dizainu un ceļgala "nadziņu".

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.