Ultra Trail Sock V2 un Ultra Trail Sock Low

 Latvijas skarbākā taku skrējiena- Vilkaču maratona- trase izceļas ar vairākiem stāviem kāpumiem un  kritumiem, kas katrs jāveic 13 reizes, nelīdzenu un nestabilu virsmu, kas,  papildus pārējām skrējiena grūtībām, sagādā neierastu slodzi ahileja zonai un potītēm, kā arī paver ceļu pirkstu traumām un noberzumiem, ka rodas, zeķēm saslīdot apavā. 

Visu minēto un vēl vairāku apstākļu dēļ, Vilkaču maratona un līdzīgu taku skrējienu dalībniekiem ieskām 2024.gada jaunumu- Compressport Ultrataku zeķes V2 un ultrataku zeķes zemajā variantā.

 

Sezonas jaunums - zemās ultrataku zeķes piemērotas valkāšanai ar kompresijas getrām vai atsevišķi karstā laikā.  Klasiskā augstuma ultrataku zeķu V2 jeb jaunais variants ir tradicionālā taku skriešanas zeķu garumā un valkājamas atsevišķi (bez getrām).

Abas šīs ultrataku zeķes variācijas pārmanot jau popularitāti ieguvušo ultra traku zeķu īpašības, tās papildinot  ar saudzējošo Shock absorber zeķu iezīmēm un stabilizējošo joslu potītes apvidū. Atkarībā no zeķu krāsas, šī josla var būt va nu apslēpta vai koši izcelta.